Blogowanie z mojej perspektywy

Już ponad dwa miesiące prowadzę tą stronę i czerpię z niej coraz więcej przyjemności. Zaczęłam się od niedawna nazywać blogerką i jestem z tego dumna. 

Kiedy moja przyjaciółka pokazała mi swój blog, podchodziłam do tego tematu z rezerwą. Namawiała mnie żebym spróbowała i sama się przekonała jaka to świetna zabawa. W końcu uległam i nie żałuję. 
Poznałam mnóstwo interesujących blogów, o których nie miałam kompletnie pojęcia. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, przeczytałam mnóstwo opinii o kosmetykach, dzięki czemu wiem czego się wystrzegać, a co koniecznie kupić. Codziennie kiedy wstaję sprawdzam, czy ktoś nie dodał nowego wpisu. I choć sama nie mam rzeszy obserwatorów, tysięcy wyświetleń , to i tak każde wejście na moją stronę, każdy nowy komentarz ogromnie mnie cieszy. Dziękuję moim obserwatorom za to, że są i odwiedzają często. Mam nadzieję, że będziecie nadal i z czasem pojawi się Was więcej. 
Moim planem na najbliższe miesiące jest poszerzenie tematyki ślubnej. W czerwcu wychodzę za mąż, więc jest to dla mnie bardzo bliski temat. Właśnie rozpoczęła się akcja testowania kosmetyków Oriflame. Dziękuję za wszelkie zgłoszenia. Jeżeli wszystko się uda za miesiąc odbędzie się kolejna edycja. Chciałabym też co jakiś wrzucać moje stylizacje. Będzie więcej postów kosmetycznych. Po ślubie czeka mnie remont domu, więc będę się z Wami dzielić moimi pomysłami na aranżację wnętrz.
Wpisy będą się pojawiać znacznie częściej niż do tej pory, przynajmniej co 2 dni. Mam tyle nowych pomysłów, więc na pewno nie będzie tutaj nudno.  
Chciałabym zmienić także wygląd bloga. Póki co panuje na nim mały chaos, a wolałabym żeby było schludnie i przejrzyście. Może znacie kogoś kto się tym zajmuje ?
Ma nadzieję, że mój zapał nie minie szybko i jeszcze raz dziękuję, że ze mną jesteście i to czytacie.


Dajcie znać co o tym myślicie? Macie jakieś uwagi ? Sugestie?

7 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia, moja początki były tak beznadziejne, że szok, aż sama nie wierzę, że blog będzie miał niedługo 2 lata haha "D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zawsze byłam sceptyczna co do blogowania. Skończyłam studia dziennikarskie, a jak wiadomo dziennikarze blogerów nie lubią. Mimo wszystko wiedziałam, że chcę pisać a robię to od dziecka. Jako nastolatka miałam kilka blogów. Jednak prowadzenie aktualnego sprawia mi najwięcej przyjemności.
  Dopiero od niedawna poczułam coś w rodzaju przywiązania. Lubię mojego bloga, kocham pisać. Świadomość, że ktoś mnie czyta jet niesamowita... :)
  Życzę Ci powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. P.S. Też jestem konsultantką Oriflame ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm po dwoch miesiacach nazywasz się blogerką? b. odwaznie, ja bloga prowadze 2 lata i jeszcze sie nie odwazylam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w prowadzeniu bloga. :-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :) Jeżeli mnie obserwujesz, napisz o tym w komentarzu :)