Najlepsze komedie romantyczne

Walentynki już za nami, ale ja dalej pozostaję w temacie miłości i dziś przedstawiam moje ulubione komedie romantyczne. Choć nie jestem zwolenniczką tego typu filmów, to tych 5 naprawdę polubiłam. 

Jak stracić chłopaka w 10 dni.
Źródło
To moja ulubiona komedia romantyczna i jeden z moich ulubionych aktorów. Andie Anderson prowadząca porady w eleganckim magazynie "Composure", ma przed sobą niezwykłe zadanie. Musi opisać rzeczy, którymi kobiety doprowadzają mężczyzn do szału. Ma to być opis absolutnie autentycznych sytuacji, a Andie ma na to tylko 10 dni. Musi więc szybko znaleźć odpowiedniego chłopaka, rozkochać go w sobie, a następnie popełnić klasyczne kobiece błędy, które sprawią, że ją rzuci - nie później niż 10 dnia. Niestety, Andie wybrała pracownika agencji reklamowej Benjamina Barry'ego, który właśnie założył się ze swoim szefem o bardzo wysoką stawkę, że potrafi w ciągu 10 dni rozkochać w sobie każdą kobietę.
27 sukienek
Źródło
Jane jest nałogową druhną, a w jej szafie wisi 27 sukienek - pamiątek po ślubach, na których wystąpiła jako świadek. Dziennikarz  specjalizujący się w relacjach z wesel postanawia napisać o niej artykuł.


Holiday 
Źródło
 To film, który nigdy mi się nie znudzi. Oglądałam go już tysiąc razy i mogłabym nadal.
 Dwie nieznające się kobiety, aby uciec od problemów, postanawiają na święta zamienić się domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś.O północy w Paryżu
Źródło
Uwielbiam ten film za piękne sceny o Paryżu. Oglądając go czułam jakbym tam była.
 Inez i Gil przyjeżdżają do Paryża, by zaplanować ślub. Czas spędzają jednak osobno – Inez widuje się z byłym chłopakiem, a Gil odbywa podróże do lat 20.


A wy jakie filmy o miłości polecacie ?

4 komentarze:

  1. Zapisuję, że muszę obejrzeć ,,Jak stracić chłopaka w 10 dni", pozostałe widziałam i również lubię. A tego typu komedie jakie mogę Ci polecić hmm to może ,,Brzydka prawda" czy ,,Och życie" ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ogladałam 1 i 3 film :) bardzo je lubię ;) ja ostatnio ogladałam"3 metry nad niebem" i "Tylko Ciebie chcę" jeśłi nie widziałaś to polecam :) nie jest to typowa komedia romantyczna ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. O północy w Paryżu - film którego nie miałam okazji jeszcze oglądać

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :) Jeżeli mnie obserwujesz, napisz o tym w komentarzu :)