Londyn - moje marzenie.

Źródło
Od kilku dni siedzę na internecie i przeglądam oferty biur podróży z wyjazdami do Londynu. Kusi mnie podróż tam od kilku lat. Jest tylko jeden minus, nienawidzę objazdówek. Nie lubię mieć z góry narzuconego planu zwiedzania, określonego czasu na daną atrakcję. Uwielbiam zwiedzać we własnym spokojnym tempie z wolnym czasem na zakupy i odpoczynek.
Hamuje mnie również cena przed takim zorganizowanym wyjazdem.
Na blogach szukam informacji u osób, które taki wyjazd zorganizowały sobie same. Znalazłam nawet lot we wrześniu za 700 zł dla dwóch osób w dwie strony. Hotel za 1100 zł na 3 noce dla dwóch osób. 
W głowie mam już ułożony plan zwiedzania. Na pewno chciałabym zobaczyć Big Ben, pałac Buckingham, dzielnicę Chinatown, Camden Town, Towe of London, muzeum Madame Tussaud’s . Zrobiłabym zakupy w Primarku i odwiedziła Harrodsa. Zrobiłabym sobie zdjęcia przy czerwonej budce telefonicznej.  Przeraża mnie jednak bariera językowa, niby potrafię się dogadać w języku angielskim, ale od skończenia studiów mój angielski jest coraz słabszy. Jak dostanę się z lotniska do hotelu ?
Jeżeli byliście w Londynie, mieszkacie lub macie jakieś przydatne informacje dla mnie jak zorganizować taki wyjazd na własną rękę koniecznie napiszcie do mnie w komentarzu z kontaktem mailowym do siebie. 

4 komentarze:

  1. Byłam w Londynie 4 lata temu. Wycieczka całkowicie zorganizowana. Dwa tygodnie z kursem angielskiego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie też się marzy podróż do Londynu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Haha. Niewierze czytam i płacze ze śmiechu. Napisałaś jakby moją historię :D. Tylko ja byłam raz już w Londynie, ale z wycieczką, teraz chce jechać sama i nie być od nikogo uzależniona, ale niektóre ceny, język i metro mnie przerażają .

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :) Jeżeli mnie obserwujesz, napisz o tym w komentarzu :)