Moje wymarzone wakacje...Posiadam duszę wędrowniczka.Mogłabym co miesiąc gdzieś jechać. Niestety mój urlop jest zbyt krótki i moje finanse też nie pozwalają mi na wiele. Poniżej przedstawiam listę  wymarzonych miejsc, które chciałabym odwiedzić.Nowy Jork
Od dziecka marzę, żeby tam pojechać. Zawsze oglądałam amerykańskie filmy  i wyobrażałam sobie jak tam jest. Chciałabym zwiedzić Times Square, Central Park, przejechać się słynną żółtą taksówką i zwiedzić największe centra handlowe.

Źródło
Londyn
O Londynie zaczęłam marzyć w zeszłym roku czytając bloga Fashionelki. Jej posty sprawiły, że zapragnęłam odwiedzić to miasto. Chcę odwiedzić Tower of London, Big Ben, Tower Bridge, Camden Town i zrobić sobie zdjęcie w czerwonej budce.
Źródło


Paryż
O Paryżu marzę od kiedy zaczęłam uczyć się francuskiego i zafascynowała mnie ich kultura. Chciałabym odwiedzić wieżę Eiffla, Luwr, Pola Elizejskie.
Źródło

Wyspy Kanaryjskie
Od wielu znajomych słyszałam, że to istny raj na ziemi. Zdjęcia z Teneryfy i  Lanzarote sprawiły, że zapragnęłam tam polecieć. Piękne długie piaszczyste plaże i wieczna wiosna kuszą mnie od roku.
Źródło

Chorwacja
Z opowieści moich przyjaciółek jest to raj. Wśród Chorwatów panuje anegdota, że Bóg o nich zapomniał kiedy rozdawał dobra natury i w ramach rekompensaty podarował im i morze i góry. Na zdjęciach krajobraz wygląda cudownie. Chciałabym odwiedzić Jeziora Plitvickie i Dubrownik.

A Wy gdzie chcielibyście pojechać?
7 komentarzy:

 1. Ehhh ja bym mogła cały świat zwiedzić, muszę tylko najpierw wygrać w Totolotka :D Cieszę się jedynie, że udało mi się zwiedzić Ukrainę i Krym 4 lata temu - kiedy jeszcze nie było tam wojny...

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja kochana Chorwacja:> Do Londynu pojedziemy razem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam dopisać do listy Hiszpanię. Można się w niej zakochać. Byłam i na pewno tam wrócę:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Ci, żebyś zwiedziła wszystkie te miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz fascynującego bloga! Będę zaglądała, życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :)

  http://mjrm-madeline.blogspot.com/2014/12/new-years-eve-with-sheinside.html zapraszam serdecznie do klikania w linki w podanym linku do posta ;) każdy komentarz i obserwowanie jest odwzajemniane. Proszę o klikanie w banery po prawej stronie bloga, to‎ dla mnie bardzo ważne .

  OdpowiedzUsuń
 6. W Londynie byłam w 2013 roku. Piękne, aczkolwiek zbyt bardzo zatłoczone miasto - jak dla mnie ;)

  A mi marzy się wyjazd do Francji ( szczególnie do Paryża ) i do Hiszpanii. Mam nadzieję, że moje marzenia spełnią się w najbliższym czasie :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :) Jeżeli mnie obserwujesz, napisz o tym w komentarzu :)